Шкільні події

Гімназія «Міленіум» №318 І-ІІІ ступенів м. Києва

Наша школа дуже любить подорожувати – як канікули, мі у мандрівку. Чергове місто – місто Лева – дивовижне місто, яке наскрізь просякнуте п’янким ароматом кави і шоколаду, духом аристократичної старовинної архітектури та розмаїтим поєднанням культур.

Тут гармонійно сплелися різні епохи та стилі, традиції старовини і темперамент сучасності, українська самобутність і європейський шарм. З одного боку, Львів вражає суворою величчю, а з іншого дивує відкритістю, витонченістю і неповторною теплою атмосферою, яку довелося відчути на собі учням і вчителям школи. До нових зустрічей – гостинне місто!

10-В ділиться позитивними враженнями від неймовірно захоплюючої подорожі до Луцьку 23 травня 2018 року.

Два дні промайнули швидко і непомітно. За цей час встигли відвідати садибу Лесі Українки в Колодяжному, Дубенський замок, окутаний таємничістю Тараканів форт, Луцький замок. Відвідали музей книги, музей дзвонів, аптеку музей, кінотеатр "Промінь". Заночували в хостелі "Парасолька", прогулялися нічним містом і стомлені, але задоволені, повернулися додому.

Щиро дякуємо туристичній фірмі "Пилигрим-м" та особисто Ніні Кубряк.

View the embedded image gallery online at:
http://sh318.org.ua/news/excursions#sigProId009c1ccd88

Маленька книжка про любов

(Ульф Старк)

Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя «Маленької книжки про любов», чекає чимало омріяних подарунків.

Видавництво «Старого Лева»

Важливе

Рекомендації МОН школам для роботи під час адаптивного карантину з 24 ЛЮТОГО 2021 року

26 лютого 2021

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено рекомендації МОН для закладів загальної середньої освіти. Документ...

Детальніше...

Популярні