Громадський бюджет 2017 рік

Фінальний звіт про реалізацію проекту №78 "Ремонт сантехнічних приміщень гімназії" Міленіум "№318 м.Києва", який був реалізований в рамках першої програми «Громадський бюджет 2017» в м.Києві

Мені особисто дуже приємно написати слова вдячноті всім, хто допоміг реалізації нашого проекту, а також надати фінальний фото звіт про виконані роботи. Проект був повністю виконаний в 2017 році і в процес його реалізації було залучено безліч учасників, завдяки яким нам вдалося зробити цей проект в більшому масштабі, ніж ми попередньо планували – замість 4 туалетів нам вдалося повністю реконструювати 5 туалетів гімназії (3 туалети для молодших класів і 2 для старших). Хочу висловити особливу подяку Андрій Рудик і компанії Grohe Ukraine, які надали для реалізації проектів найсучасніше німецьке монтажне, кріпильний і сантехнічне обладнання Grohe, завдяки якому вдалося реалізувати набагато більш зручні та оптимальні рішення для наших дітей. Якісно проведені шеф-монтаж і налагодження обладнання дозволяють нашим дітям комфортно користуватися автоматичними сантехприладами, а гімназії – оптимально і економно використовувати гарячу і холодну воду. Сам проект був реалізований генеральним підрядником – будівельною організацією ТОВ «Терра-С», яка виконала весь комплекс робіт по реконструкції на дуже компетентному інженерному рівні і з високою якістю. З вдячністю хочу також відзначити роботу фахівців Солом'янського управління освіти Кореневой Ірини Олексіївни та Яхно Світлани Олександрівни, які компетентно і в термін організували роботи по реалізації нової для них програми «Громадський бюджет» в нашій гімназії. Я також хочу подякувати адміністрації нашої гімназії в особі директора Ірина Сидоренко, а також технічний персонал гімназії – Лисицю Віктора Васильовича, Лисицю Тетяну Федорівну і Зубченко Володимира Сергійовича, які взяли на себе весь основний спектр організаційних і технічних питань проведення ремонтних робіт як поза навчальною програмою (на канікулах), так і під час проведення навчального процесу, що було дуже не просто. Дякую вам за підтримку і участь.

І особливу подяку хочу висловити батькам учнів нашої гімназії, які найактивнішим чином брали участь в голосуванні і зборі голосів підтримки за проекти гімназії в січні 2017 року – ви були опорою і переможними натхненниками цього проекту.

Я також дякую Громадську організацію "Батьківська Рада гімназії« Міленіум »№318 м. Києва», яка оплатила всі роботи по обладнанню туалетів необхідними аксесуарами, дзеркалами і іншим навісним обладнанням, а це шановні батьки – фінансова допомога школі кожного з вас, завдякі якій ми змогли втілити цей проект.

Висловлюю свою подяку всім активним жителям нашого мікрорайону і всього Солом'янського району, які довірили нашим проектам свої голоси підтримки.

Окремо висловлюю щиру подяку депутату Київради Олег Костюшко і його помічнику Катерина Саліоновіч. Завдяки вашій участі та фінансової підтримки наш проект вдалося реалізувати в більшому масштабі і обладнати сантехпомещенія гімназії сучасними сантехнічними перегородками високої якості. Дякую вам за підтримку наших проектів, і сподіваємося на подальшу співпрацю на благо учнів гімназії та жителів містечка.

Від імені батьків учнів гімназії «Міленіум» №318 і її адміністрації висловлюю подяку організаторам міської програми «Громадський бюджет» (Бюджет участия): першому заступнику директора Департаменту фінансів – Олександр Корінь, керівнику комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – Андію Страннікову, керуючому справами секретаріату – Ігору Хацевич, а також координатору і натхненнику проекту «Громадський бюджет» – Сергію Лобойко. Ми дякуємо вам за організацію цієї Програми, яка дозволила значно поліпшити умови навчання наших дітей.
В цілому, вважаю досвід участі нашої гімназії в першій програмі «Громадський бюджет-2017» дуже позитивним. Нам вдалося багато зробити – вдало реалізувати проект і налагодити роботу жителів з міськими/районними адміністраціями, а це і було основною метою київської програми «Громадський бюджет».

Тому, проект 78 «Ремонт сантехнічних приміщень в гімназії Міленіум №318» в програмі «Громадський бюджет-2017» вважаю успішно реалізованим і закритим.

Я ще раз дякую всім!
І до зустрічі в наступних проектах програми «Громадський бюджет»

З повагою,
автор проекту, голова батьківського комітету гімназії «Міленіум»№ 318
Бридня Дмитро.

 

View the embedded image gallery online at:
http://sh318.org.ua/public-budget/2017#sigProIdef43e08fa5

Громадський бюджет

Листи Різдвяного Діда

(Толкін Дж.Р.Р.)

Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі

Видавництво «Астролябія»